KONST / Litografier / Färglitografi 11536626
nr 1153 6626
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Häst i skog, signerad och numrerad 17/345, motivet: 50x42
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:25:41
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson